Kontakt

Kontaktovat mne můžete: Prosím zanechte mi na sebe telefonní číslo, zašlu Vám i své. Stává se, že email občas nedojde. Odpovím Vám většinou do 2 pracovních dní, pokud do té doby nedostanete odpověď kontaktujte mne prosím druhou možností přímo emailem. Také mrkněte i na SPAM složku ve své poště :-). Děkuji. Včelaření je velice obsáhlé téma zájemcům doporučuji si nejdříve zakoupit několik včelařských knih pro získání hlavního přehledu o chovu včel a nebo navštivte náš jednodenní včelařský kurz pro rychlý přehled o tom co všechno včelaření obnáší.

Kontaktovat pohodlně formulářem 😉

Webové stránky využívají šifrované spojení, kontaktní údaje jsou pouze pro mne nikam je nepředávám. Na Váš email by měla dojít ihned kopie, pokud nedojde zřejmě jste zadali nesprávně email.
Včelařské kurzy Zuzana Holasová IČ: 01533070 Slatina nad Úpou 47, 549 47 Slatina nad Úpou Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 25.03.2013, Městský úřad Náchod, odbor obecní živnostenský úřad, 54701 Náchod, Masarykovo náměstí 40   Č.j.: KS 4069/2013/ŽÚ-57